Gyventojų požiūris į žiedadulkių ir bičių produktų poveikį žmogaus sveikatai
Esu Kauno kolegijos farmakotechnikos 1 kurso studentė. Šiuo metu rašau ,,Vaistinių prekių” savarankišką darbą, tema ,,Gyventojų požiūris į žiedadulkių ir bičių produktų poveikį žmogaus sveikatai” . Maloniai jūsų prašau atsakyti į anketos klausimus. Jūsų tinkamą atsakymą (arba kelis atsakymus) pažymėkite X. Tyrimo duomenys bus naudojami tik savarankiškam darbui rengti.