Gyventojų požiūris į žiedadulkių ir bičių produktų poveikį žmogaus sveikatai

Esu Kauno kolegijos farmakotechnikos 1 kurso studentė. Šiuo metu rašau ,,Vaistinių prekių” savarankišką darbą, tema ,,Gyventojų požiūris į žiedadulkių ir bičių produktų poveikį žmogaus sveikatai” . Maloniai jūsų prašau atsakyti į anketos klausimus. Jūsų tinkamą atsakymą (arba kelis atsakymus) pažymėkite X. Tyrimo duomenys bus naudojami tik savarankiškam darbui rengti. 

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Ar Jūs esate elergiškas / -a bičių produktams?

Ar vartojate bičių produktus?

Kaip dažnai asmeniškai Jūs vartojate medų?

Kiek sunaudojate medaus per mėnesį?

Dėl kokių priežasčių vartojate medų?

Kokius bičių produktus dažiausiai naudojate?

Iš kur perkate bičių produktus?

Ar žinote bičių produktų nauda žmogaus sveikatai?

Ar gaunate pakankamai informacijos apie bičių produktų naudą žmogaus organizmui?

Ar bičių produktai yra reikalingi?

Jeigu pažymėjote taip, parašykite kodėl?

Ar Jums svarbi bičių produktų kokybė?

Koks Jums medus patinka?

Koks jūsų požiūris į žiedadulkių ir bičių produktų nauda žmogaus sveikatai?