Gyventojų požiūris į žiedadulkių ir bičių produktų poveikį žmogaus sveikatai

Esu Kauno kolegijos farmakotechnikos 1 kurso studentė. Šiuo metu rašau ,,Vaistinių prekių” savarankišką darbą, tema ,,Gyventojų požiūris į žiedadulkių ir bičių produktų poveikį žmogaus sveikatai” . Maloniai jūsų prašau atsakyti į anketos klausimus. Jūsų tinkamą atsakymą (arba kelis atsakymus) pažymėkite X. Tyrimo duomenys bus naudojami tik savarankiškam darbui rengti. 

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Ar Jūs esate elergiškas / -a bičių produktams?

Ar vartojate bičių produktus?

Kaip dažnai asmeniškai Jūs vartojate medų?

Kiek sunaudojate medaus per mėnesį?

Dėl kokių priežasčių vartojate medų?

Kokius bičių produktus dažiausiai naudojate?

Iš kur perkate bičių produktus?

Ar žinote bičių produktų nauda žmogaus sveikatai?

Ar gaunate pakankamai informacijos apie bičių produktų naudą žmogaus organizmui?

Ar bičių produktai yra reikalingi?

Jeigu pažymėjote taip, parašykite kodėl?

  1. Taip, nes sveika ir naudinga.
  2. Sveika
  3. Tai natūralus produktad
  4. Nes bičių produktai stiprina imunitetą, mažina uždegiminius procesus, turi antioksidacinį poveikį ir gali būti vartojami kaip natūralūs antibiotikai.
  5. Bičių produktai yra nuo daugybės ligų, kraujotakos sistemos, yra gera alternatyva vietoj cukraus naudojimo.

Ar Jums svarbi bičių produktų kokybė?

Koks Jums medus patinka?

Koks jūsų požiūris į žiedadulkių ir bičių produktų nauda žmogaus sveikatai?

  1. Tiems kurie jį gali vartot manau labai sveika ir reikalinga
  2. Teigiamas, nes juose yra daug žmogui reikalingų vitaminų, mikroelementų ir biologiškai aktyvių medžiagų.
  3. Geras požiūris
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą