Gydytojo odontologo padėjėjų perdegimo sindromą lemiantys veiksniai
Gerbiamas Respondente,
Esu Kauno Kolegijos Medicinos fakulteto odontologinės priežiūros studijų III kurso studetė Asta Pukelevičiūtė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas išsiaiškinti, kokie veiksniai sąlygoja “perdegimo” sindromo atsiradimą gydytojo odontologo asistento darbe. Perdegimo sindromas – tai emocinis ir fizinis išsekimas, siejamas su ilgai besitęsiančiu stresu darbe. Anketa yra anoniminė. Tyrimo duomenys bus naudojami baigiamajam darbui rengti. Atidžiai perskaitykite žemiau pateiktus klausimus ir pasirinkite jums labiausiai tinkantį atsakymo variantą.