Gydytojo odontologo padėjėjų perdegimo sindromą lemiantys veiksniai

Gerbiamas Respondente,

Esu Kauno Kolegijos Medicinos fakulteto odontologinės priežiūros studijų III kurso studetė Asta Pukelevičiūtė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas išsiaiškinti, kokie veiksniai sąlygoja “perdegimo” sindromo atsiradimą gydytojo odontologo asistento darbe. Perdegimo sindromas – tai emocinis ir fizinis  išsekimas, siejamas su ilgai besitęsiančiu stresu darbe. Anketa yra anoniminė. Tyrimo duomenys bus naudojami baigiamajam darbui rengti. Atidžiai perskaitykite žemiau pateiktus klausimus ir pasirinkite jums labiausiai tinkantį atsakymo variantą.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis? (pažymėkite vieną atsakymo variantą)

Kokio tipo įstaigoje dirbate? (pažymėkite vieną atsakymo variantą)

Jūsų amžius? (pažymėkite vieną atsakymo variantą)

Koks Jūsų išsilavinimas? (pažymėkite vieną atsakymo variantą)

Koks Jūsų darbo stažas? (pažymėkite vieną atsakymo variantą)

Komandinis darbas

Kiek valandų vidutiniškai per dieną dirbate? (pažymėkite vieną atsakymo variantą)

Darbo užmokestis Jus tenkina? (pažymėkite vieną atsakymo variantą)

Kaip dažnai jūs jaučiatės pavargęs?

Kaip dažnai jūs esate fiziškai išvargintas/išsekęs?

Kaip dažnai jūs pagalvojate "Daugiau nebegaliu" ?

Kaip dažnai jaučiate visišką išsekimą?

Kaip dažnai jaučiatės nusilpęs ir imlus ligoms?

Ar jūsų darbas emociškai vargina?

Ar jaučiate "perdegimą" darbe?

Ar jūsų darbas jus gniuždo?

Ar jaučiatės išsekęs darbo dienos pabaigoje?

Ar iš ryto jaučiatės pavargęs vien tik nuo minties apie laukiančią darbo dieną?

Jus vargina kiekviena valanda darbe?

Ar turite pakankamai energijos šeimai ir draugams laisvalaikiu?

Ar jums sunku dirbti su pacientais?

Ar jus nervina darbas su pacientais ?

Ar darbas su pacientais išsunkia jūsų energiją?

Ar manote, kad dirbdamas su pacientais, įdedate daugiau nei už tai gaunate atgal?

Ar jūs pavargstate nuo darbo su pacientais ?

Ar kartais svarstote, kiek dar pajėgsite dirbti su pacientais ?