Nedažnai, tačiau kai pamatau apima stiprūs liūdesys, širdis plyšta. Kyla gailestis ir netgi truputį pasipiktinimas, jog gyvūnams nesuteikia pagalbos.
Kartais, dauk ju nesimato, bet gyvuna liudna matyti be namu
Neapykantą tiems, kurie gyvūnu atsikratė.
Liūdesy, jei galėčiau pasiimčiau visus sau
paskutiniu metu nedažnai, bet kai matau jaučiu gailėsčio jausma
Paprasčiausiai jų gaila. Norėtųsi bent vieną iš jų pradžiuginti meile ir rūpestingumu. Bet tiesiog nepavyksta.
Taip dažnai, labai jų gaila, kad jiems tenka būti be namų🥺
Nedažnai, tačiau kai pamatau būna labai liūdna, jog gyvūnai vieniši ir negauna meilės iš žmonių.
taip, sad
Dažnai, ypač benames kates. Jaučiu apmaudą ir liūdesį.