Give me a chance

Ar dažnai matote benamius gyvūnus? Jei taip, ką tuo metu jaučiate?

  1. Dažnai, labai ju gaila, jeigu galėčiau visus pas save paimčiau(
  2. Taip, gaila jų
  3. nedažnai, bet labai gaila ir norisi paimti namuo
  4. Ne
  5. Ne
  6. Gailestį ir liūdesį, kartais pyktį, kad kažkas užsimanė nesirūpinti
  7. Pastaruoju metu ne dažnai, tačiau jei pamatau, tai katinus, visada jei leidžiasi paglostau, norisi visus pasiimti namo, retkarčiais pasidaro liūdna.
  8. Kartais matau, jaučiu empatiją ir susirūpinimą - apžiūriu gyvūną, pamaitinu
  9. Matau retai, jauciu gailesti.
  10. Ne