Give me a chance

Ar dažnai matote benamius gyvūnus? Jei taip, ką tuo metu jaučiate?

  1. Dažnai, norisi pasiimti į namus, ypač per šalčius:) Liūdna matyti kaip jie kenčia ir šąlą
  2. Gailesti ir nepykanta
  3. Nelabai dažnai, bet ir ne retai. Tuo metu man jų pasidaro gaila
  4. Uzjauta
  5. Dažnai, gaila
  6. Nedažnai
  7. Nuoskauda
  8. Taip daznai, jauciu gailesti ir norisi pasiimt namo juos visus
  9. dažnai matau, labai blogai jaučiuosi
  10. Taip, būnų nuliūdus ir noriu pasiimti juos namo