Gėlininkystės ūkio asortimentas

Kodėl?

  1. Nes lengviau suformuoti gėlyną ir nereikia kasmet galvoti ką sodinti. Ir žinoma gaunasi pigiau, nei pirktio kasmet vienmetes.
  2. Nes nereikia kiekvienais metais vis naujų
  3. Nes praktiškiau
  4. Mažiau darbo... Pasodinai ir auga....
  5. Paprasčiau prižiūrėti gėlynus
  6. Mažiau darbo
  7. Neraukauja daug priežiūros ir investicijų
  8. galima suformuoti vientisą gėlyną, mažiau priežiūros reikalauja
  9. Įvairias sodinu. Ir vienmetės, ir dvimetės, ir daugiametes
  10. Dėl tvarumo.