Gėlininkystės ūkio asortimentas

Kodėl?

  1. Dėl patogumo
  2. Patogiau
  3. Taip paprasčiau
  4. Nes tai yra praktoškiau
  5. Patogiau, nes nereikia kasmet sodinti
  6. Mažesnės išlaidos, galima patiems pasidauginti, pasidalinti...
  7. Nereik rūpintis kas kart ką sodint😊
  8. Taupau ir laiką ir finansus
  9. Daugiamečių gėlių priežiūra reikalauja mažiau darbo
  10. Ir vienmetes, ir daugiametes