Kodėl?
- Dėl patogumo
- Patogiau
- Taip paprasčiau
- Nes tai yra praktoškiau
- Patogiau, nes nereikia kasmet sodinti
- Mažesnės išlaidos, galima patiems pasidauginti, pasidalinti...
- Nereik rūpintis kas kart ką sodint😊
- Taupau ir laiką ir finansus
- Daugiamečių gėlių priežiūra reikalauja mažiau darbo
- Ir vienmetes, ir daugiametes