Gėlininkystės ūkio asortimentas

Kodėl?

  1. Ilgiau džiugina, mažiau darbo, vienkartinė investicija ilgam
  2. Patogiau
  3. Visokias, dažniausiai viemetes ir daugiametes
  4. reiktu klausti kiek procentu sode daugiametes, kiek dvimetes ir vienmetes. Auginu visus tipus ;) vyrauja daugiametes del mazesnes prieziuros ir geros isvaizdos praejus sezonui
  5. Todėl ,kad taupau pinigus
  6. Mažiau priežiuros
  7. Taip patinka
  8. NES kasmet atauga
  9. "Ar turite nuosava erdvę gėlynams?" nuosavĄ -Ą nosinė, berašte.
  10. Kiekvienais metais vis nauja džiugina akį