Gatvės menas

16. Ką manote apie vis garsėjančius gatvės meno festivalius? Ar tai laiko švaistymas, miesto niokojimas ar tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą?

  1. Kiekvienas menininkas save išreiškia kitaip. Vieni orientuojasi į politinius judėjimus kiti į buitinius santykius, o kiti tiesiog niokoja miesto sienas. Tiesiog ta erdvė turi būti panaudota tinkamai, o ne šiaip parašyti "solomon" užrasui
  2. Tai puiki idėja.
  3. NEESU GIRDĖJĘS
  4. tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą
  5. Tikriausiai gali skatinti meną. Visi turi teisę reikštis, tiesiog turėrų tą daryti nekenkdami kitiem, piešti ant apleistų ar nenaudojamų pastatų.
  6. mano manymu tai puikūs renginiai kuriuose turėtų dalyvauti visi meną mėgstantys žmonės
  7. -
  8. .
  9. Manau, kad tai puiki proga tiems kurie nori parodyti savo meną, ir pastatus papuošti tikrais piešiniais, vietoj miesto niokojimo jau minėtais kvailais užrašais.
  10. tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą