16. Ką manote apie vis garsėjančius gatvės meno festivalius? Ar tai laiko švaistymas, miesto niokojimas ar tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą?
neturiu nuomones
žinoma vertinu teigiamai, puikūs renginiai skatinti meną.
Puikiai subalansuoti renginiai
Manau, kad tai puiki galimybė, menininkams atsiskleisti.
Jei tai vyksta specialiai tam skirtose ir paruostose vietose tada puiki ideja
reik skatinti tokius renginius
manau tai turi butu vietoje ir ne betkokia teplione. turi buti mintis.
Antras variantas
Reikia kuo daugiau.
puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą