Gatvės menas

16. Ką manote apie vis garsėjančius gatvės meno festivalius? Ar tai laiko švaistymas, miesto niokojimas ar tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą?

  1. neturiu nuomones
  2. žinoma vertinu teigiamai, puikūs renginiai skatinti meną.
  3. Puikiai subalansuoti renginiai
  4. Manau, kad tai puiki galimybė, menininkams atsiskleisti.
  5. Jei tai vyksta specialiai tam skirtose ir paruostose vietose tada puiki ideja
  6. reik skatinti tokius renginius
  7. manau tai turi butu vietoje ir ne betkokia teplione. turi buti mintis.
  8. Antras variantas
  9. Reikia kuo daugiau.
  10. puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą