Gatvės menas

16. Ką manote apie vis garsėjančius gatvės meno festivalius? Ar tai laiko švaistymas, miesto niokojimas ar tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą?

  1. Miesto niokojimas
  2. Manau, kad tai labai gera idėja. Tai yra šansas susiburti bendraminčiams ir jiems pasireikšti. Tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną, jaunųjų meninkų talentų atskleidimą bei miesto gražinimą. Yra visokiausių sričių festivaliai ir jiems legaliai leidžiama reikštis ir gyvuoti, tai kodėl turėtų būti draudžiama ir tokie festivaliai? Kiekvienas žmogus išreiškia save kitaip: vieni rašo knygas, kiti moko mokyklose, o dar kiti puošia gatves. Ir jei tai yra kažkieno būdas išreikšti save, tai tikrai tokio pobūdžio festivaliai yra pati puikiausiai vieta, kur gali leisti "išplaukti" savo kūrybai, kai visur kitur tai draudžiama.
  3. Manau kad tai puikūs renginiai.
  4. Renginiai puikūs. Menininkai turi kur pasireikšti, o miestas pagražinamas skoningais piešiniais.
  5. po ju lieka tonos siuksliu kokia nauda gali buti?
  6. Viskas ten normaliai, tegul daro. Geriau ant sienu tegul paiso, nei zmones zudo
  7. Manau tai miesto grazinimas,atgaivinimas.
  8. Nieka
  9. Mano nuomone, gal ir gerai tokie renginiai.
  10. Jei jie rengiami, vadinasi ne šiaip sau.