13. Ką manote apie gatvės meninkus, kurie nelegaliai talpina savo kurybą ant miesto sienų? Ar tai smulkūs nusikaltėliai ar tai talentingi menininkai, kurie tiesiog neturi erdvės pasireikšti?
ai talentingi menininkai, kurie tiesiog neturi erdvės pasireikšti
Tai, Jūsų terminais išsireškiant, yra smulkūs nusikaltėliai, kurie daro viešosios tvarkos pažeidimus, už kuriuos numatyta atsakomybė Baudžiamajame kodekse.
menininkai
Velgi - jei tai grazus piesiniai, tai tikrai tai talentingi meninikai.
Talentingi meninkai
Manau jie nėra nusikaltėliai, labiau mano nuomone jie maištautojai, kuriems patinka laužyti taisykles ir padažyti kažką nelegalaus ir įstatymiškai draudžiamo
ir vieni, ir kiti egzistuoja - žiūrint su kuo susiduri :D
Reikia įsigilinti į popieriaus esmę.
Menininkai neturintys jur pasireiksti.
Kenkėjai, reiktų spec.sienų ant kurių galėtų pasireikšti