13. Ką manote apie gatvės meninkus, kurie nelegaliai talpina savo kurybą ant miesto sienų? Ar tai smulkūs nusikaltėliai ar tai talentingi menininkai, kurie tiesiog neturi erdvės pasireikšti?
kai kurie graziai piesia
ju piesiniai Kenkia miestui
jei tai puosia pastata tai gerai,jei dergia ta i blogai
Nei tas, nei tas. Tai - jaunų žmonių saviraiška, negalvojant apie kitus.
blogai
Pažeidėjai jie, o ne menininkai
Talentingi menininkai
Kaip jau minėjau anksčiau. Žiūrint kas tai per kūryba. Talentingas menininkas niekada nepieš keiksmažodžių ant sienų ir atvirkščiai.