Gatvės menas

13. Ką manote apie gatvės meninkus, kurie nelegaliai talpina savo kurybą ant miesto sienų? Ar tai smulkūs nusikaltėliai ar tai talentingi menininkai, kurie tiesiog neturi erdvės pasireikšti?

  1. nezinau
  2. menininkai, kurie neturi erdvės pasireikšti tam, kad pastebėti didesnės auditorijos
  3. Nusikaltėliai
  4. Reiktų turėti tam leidimą, nes kitokiu atveju įvardinčiau tai, kaip įstatymo pažeidimą.
  5. blogai
  6. Smulkus nusikalteliai ir jaunuoliai neturintys ka veikti
  7. neturi kur pasireikst
  8. ir taip, ir taip
  9. Talentingi menininkai, jei tai neįžeidžiantys piešiniai ar keismažodžiai
  10. Menininkai