Gatvės menas

5. Kaip vertinate tokį vadinamąji gatvės meną?

  1. Neautraliai, gražus piešiniai patinka, o kiti tik statinių sienas gadina.
  2. Teigiamai
  3. daugiau neigiamai nei teigiamai
  4. neigiamai
  5. Labai pozityviai!
  6. šaunu, labai gražu
  7. Teigiamai, jei tai atlieka profesionalūs menininkai. Neigiamai, jei tai bereikšmis keiksmažodis ant miesto sienos.
  8. Mazvaikiai neturi ka veikt tai ir paiso
  9. Jeigu kokybiskai padarytas, visai noreciau, kad puostu pilkas sienas
  10. Jeigu nera necenzuriniu piesiniu ar zodziu,tai teigiamai.