Neigiamai. Tai yra pastatų ir miesto niokojimas, o ne menas. Menu laikau tik tokius darbus kaip, tarkim, netoli Kauno pilies, prie restorano "Žemyn upe", ant sienos išpaišytą senuką - tikrai gražu ir originalu. Bet net ir tokie piešiniai turi būti piešiami tik su leidimu ir tam tikrose vietose, o ne bet kur, niokojant svetimą turtą ir darkant miesto vaizdą.
JEIGU GRAŽUS PIEŠINYS - GERAI
gerai
žiūrint kas nupiešta ar parašyta
Jaučiu jam apatija.
Gražu kai atlikta kūribingų žmonių ir turi bent kažkokią mintį
Grazu, jei tai nera kokia nors terlione kaip grafiti, o koks nors gamtos ar siaip koks piesinys.