Gatvės menas

5. Kaip vertinate tokį vadinamąji gatvės meną?

  1. teigiamai
  2. gražu
  3. Neigiamai. Tai yra pastatų ir miesto niokojimas, o ne menas. Menu laikau tik tokius darbus kaip, tarkim, netoli Kauno pilies, prie restorano "Žemyn upe", ant sienos išpaišytą senuką - tikrai gražu ir originalu. Bet net ir tokie piešiniai turi būti piešiami tik su leidimu ir tam tikrose vietose, o ne bet kur, niokojant svetimą turtą ir darkant miesto vaizdą.
  4. JEIGU GRAŽUS PIEŠINYS - GERAI
  5. gerai
  6. žiūrint kas nupiešta ar parašyta
  7. Jaučiu jam apatija.
  8. Gražu kai atlikta kūribingų žmonių ir turi bent kažkokią mintį
  9. Grazu, jei tai nera kokia nors terlione kaip grafiti, o koks nors gamtos ar siaip koks piesinys.
  10. puikiai