Būtent toje vietoje, gražus piešinys, mano nuomone puošia pavargusį pastatą, tačiau šiuo metu ant to piešinio atsirado užrašų kurie jį gadina.
Teigimai
Neteisėta veika. Jei ant savo nuosavybės teise priklausančio pastato pieštų, vertinčiau galbūt ir palankiai, yra pakankamai gražių piešinių.
man patinka
Jei tai nera nereiksmingi uzrasai, o grazus piesiniai - tai labai teigiamai.
Labai grazu ir orginalu
Jei graffiti nupieštas tikrai labai gražiai ir orginaliai, tai man toks menas gražus ir nedarko miesto, o tik jį puošia, bet, jei kokie žeidžiantys užrašai ar vulgarūs piešiniai, tada čia jau nebe menas.