Etika verslo kientų aptarnavime

Trumpai įvardinkite neetiško elgesio situaciją, su kuria susidūrėte.

  1. Radau plauka picoje
  2. Baldų parduotuvėje pardavėja labai nemandagiu tonu atsakinėjo į keletą užduotų klausimų apie prekes. Nepatenkinta veido išraiška ir gan grubiu tonu teikėsi tai padaryti. Pasijaučiau nemaloniai. Tarytum ji paslaugą man daro... Ir išvis, maždaug, ko aš čia einu tokiu metu ir trukdau jai snaust (šeštadienio ryte). Kilo noras kuo greičiau nešdintis iš ten :)
  3. Susitraukusios pardavėjos, neetiškai komentarai kurių neturėtų būti sakoma nežinant žmogaus...
  4. Grubi pokalbio maniera, mandagumo trukumas
  5. 00
  6. Nepaaiskina visko
  7. Grubus, tiesmukas kalbėjimas. Iš operos "kas tau neaišku? Kiek galiu kartoti?"
  8. Sporto salėje, valstybinese istaigose, nemaloniai ir pinktai su manimi bendravo
  9. Susiduriu retai. Bet dazniausiai tai buna banlus mandagumo nebuvimas.
  10. Na, nuo ko gi čia pradėti, kaip ir kiekvieną dieną pirkau kijevo kotleta. Pirkau du, nes kartu valgė ir kolega, kurio vienintelis darbas buvo aptarnauti mus abu paimant stalo įrankius. Tačiau, kolega, Kristupas Gediminas Kazlauskas (vardas pakeistas), man atnešė 2 peilius. Manau tai buvo labai neetiška mano atžvilgiu.