Etika verslo kientų aptarnavime

Sveiki ! Esame Vilniaus Universiteto ekonomikos fakulteto studentės. Atliekame apklausą siekdamos sužinoti daugumos nuomonę apie neetišką elgesį klientų aptarnavime. 

Kiek kartų per mėnesį susiduriate su neetišku aptarnavimu?

Kuriose iš išvardintų vietų susiduriate su neetišku aptarnavimu?

Trumpai įvardinkite neetiško elgesio situaciją, su kuria susidūrėte.

  1. nebuvo
  2. Nemalonus bendravimas
  3. -
  4. Nemandagus ir atmestinas bendravimas.
  5. Nemandagiai aptarnavo
  6. Pardavėjos nekreipia dėmesio į klientus, nemandagiai elgiasi.
  7. As pasisveikinu, o pardavejas nepasisveikina :D
  8. Padavejai neprieina 20min, priėjęs numeta meniu. Pardavėjų šiurkšti kalba, aiškus pavargimas perduodamas klientams su jais kalbant. Bet šiuo metu daug rečiau pasitaiko tokių situacijų.
  9. Daznai aptarnaujantis personalas perdaug sau leidzia atkreipe demesi i tai, kad esi jaunuolis/-le, buna pamirstas aptarnaujanciam personalui privalomas formalus bendravimo stilius.
  10. Tokių situacijų būna daug, bet vienas paskutinių įvykių buvo, kai norėjau užsirašyti į kirpyklą. Turėjau laukt, kol administratorė pakalbės darbiniu telefonu su savo seserim apie kažkokios žemės pardavimą. Tai buvo daroma garsiai ir visiškai nekreipiant dėmesio į mano laukimą.
…Daugiau…

Ar dirbote/dirbate?

Jei taip, ar esate pasielgęs neetiškai?

Lytis

Amžius

Išsilavinimas

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą