Elektroninių informacinių paslaugų Lietuvoje tyrimas
11. Jei paslauga mokama Jūs ja naudojatės?
Reta paslauga atrodo tinkamai įvertinta
nepasitikiu, nepatogu t.y. atrodo kad ilgai uztruks
Gablūt taip, nes šis mokestis kompensuotų laiko sąnaudas. Jei turėčiau laiko, tai gal ir nesinaudočiau.
Nežinau
vistiek sutaupau
Priklausomai nuo to kokio dydžio tas mokestis. Tačiau geriau kažkiek sumokėti ir sutaupyti laiko, nei laukti ilgiausias eiles
pvz el. bankininkystėje visada nuskaičiuoja pinigus už įvarius mokėjimus
Paslaugų kainos nėra tinkamos
Trūksta lėšų
Tarkime, elektroninė bankininkystė yra mokama, tai savaime suprantama, kad nėra kit opasirinkimo, nes nuėjus į banką už visokius pervedimus vistiek reikia mokėti.