Elektroninių informacinių paslaugų Lietuvoje tyrimas

11. Jei paslauga mokama Jūs ja naudojatės?

  1. Ir taip ir ne, nes mokant mokesčius už pavedimą reikia mokėti, bet taip patogiau, bet jei perkant el.parduotuvėje už atvežimą imamas mokestis, neperku, nes geriau nuvažiuoti ir nusipirkti
  2. Pvz.: kartais galiu nupirki el. budu bilieta ar pan, bet tarkim jei straipsnio skaitymas yra mokamas, tai nesinaudoju, nes randu kur bus nemokamai.
  3. Dažniausiai ne, nebent tai yra tikrai reikalinga
  4. prilauso nuo paslaugos..
  5. Renkuosi apskritai tą variantą, kuris yra pigesnis
  6. Nenoriu
  7. dažniausiai tai būna vsitiek pigiau, o jei ir ne-tai laikas, sugaištas keliaujant į įstaigą, būna brangesnis.
  8. Supaprastinus informacijos prieinamumą įmonė/įstaiga etc turi pranašumą prieš konkurentus, todėl laimi. Mokamos paslaugos lėtintų procesą.
  9. nes tradicinė alternatyva nekainuoja
  10. Vel priklauso nuo paslaugos. Jei nera nemokamos alternatyvos, tada moku. O ka daugiaudarysi:)