Elektroninių informacinių paslaugų Lietuvoje tyrimas
11. Jei paslauga mokama Jūs ja naudojatės?
Ir taip ir ne, nes mokant mokesčius už pavedimą reikia mokėti, bet taip patogiau, bet jei perkant el.parduotuvėje už atvežimą imamas mokestis, neperku, nes geriau nuvažiuoti ir nusipirkti
Pvz.: kartais galiu nupirki el. budu bilieta ar pan, bet tarkim jei straipsnio skaitymas yra mokamas, tai nesinaudoju, nes randu kur bus nemokamai.
Dažniausiai ne, nebent tai yra tikrai reikalinga
prilauso nuo paslaugos..
Renkuosi apskritai tą variantą, kuris yra pigesnis
Nenoriu
dažniausiai tai būna vsitiek pigiau, o jei ir ne-tai laikas, sugaištas keliaujant į įstaigą, būna brangesnis.
Supaprastinus informacijos prieinamumą įmonė/įstaiga etc turi pranašumą prieš konkurentus, todėl laimi. Mokamos paslaugos lėtintų procesą.
nes tradicinė alternatyva nekainuoja
Vel priklauso nuo paslaugos. Jei nera nemokamos alternatyvos, tada moku. O ka daugiaudarysi:)