Elektroninių informacinių paslaugų Lietuvoje tyrimas

11. Jei paslauga mokama Jūs ja naudojatės?

  1. kartais
  2. todel, kad elektroninemis paslaugomis naudojuosi tik tam, kad sutaupyciau lesu ir laiko. jei jos mokamos, tai nedarpo didelio skirtumo.
  3. Nes dažnai jos kaina mažesnė nei gaunant paslaugą tradiciniu būdu
  4. Jei ją galima gauti nemokamu būdu, tai pasirinksiu nemokamą, nes nėra pinigų išlaidžiaut vardan patogumo.
  5. brangu
  6. patogiau sumokėti kelis litus, negu važinėti po įstaigas ir pan.
  7. Naudojuosi, bet priklauso nuo paslaugos pobūdžio. Greičiau, patogiau.
  8. taip ir ne, priklauso nuo to kokia paslauga
  9. tačiau sprendimas naudotis mokama paslauga pasiekiamas tik įvertinus kainą, paslaugos kokybę ir laiko taupumą (nereikia praleisti daug laiko registruojantis, nereikalauja per daug asmeninių duomenų))
  10. Tos paslaugos, kuriomis naudojuosi, kol kas mokesčio nereikalauja. Jei reikėtų, galbūt mokėčiau, žiūrint kokia suma būtų.