Elektromobiliai
Esu Lukas Kliučinskas antro kurso studentas,rengiu apklausa skirta sužinoti,ka žmonės mano ir žino apie elektrines transporto priemones.
Kokia jūsų lytis?
Koks jūsų amžius?
Ar turite vairuotojo pažymėjimą?
Ar Lietuvoje pakankamai pateikiama informacijos apie elektromobilius?
Iš kur sužinojote apie elektromobilius?
Ar šiuo metu turite, o gal esate turėjęs elektromobilį?
Kokie jūsų manymu didžiausi elektromobilių pranašumai, lyginant su įprastais automobiliais?
Kaip galvojate, ar elektromobiliai ateityje visiškai pakeis šiuolaikinius automobilius?
Kokį automobilių gamintoją pasirinktumėte, jei pirktumėte nauja elektromobilį ?
Koks Jūsų požiūris į elektromobilius, ar jie Jums priimtini?
- Taip, jie mažiau keršia aplinką
- Taip
- Taip
- Elektromobiliai nepakeis v8 motoro garso
- Teigiamas
- Daug geriau už benzininius ar dyzelinius auto, patikimesni
- Kolkas nepraktiški ir teršia tiek pat kaip 1.9tdi
- Kolkas nera priimtini nes kainos dideles
- Taip, tai ateitis. Tačiau vidaus degimo variklių manau nebus visiškai atsisakoma dar daugelį metų, dėl jo sukeliamų “tikrų” emocijų
- Priimtini.
Kaip manote ar padidėjęs elektromobilių pirkimas visiškai išstums iš rinkos vidaus degimo variklius?
- Taip
- Ne
- Manau kad ne
- Manau tai neišvengiama ateitis
- Ateityje
- Visiškai neišstums bet sumažės ženkliai
- Niekaip
- Tikrai taip
- Ne.
- Ne
Kaip manote, kodėl Lietuvoje ši transporto priemonė nėra populiari?
- Nežinau
- Del brangumo
- Neišplėtrota infro struktūra.
- Nes niekas neturi € ant elektriniu masinu
- Pas Litovcus nėra šaibų
- Nes kolkas elektromobiliai yra pakankamai brangūs ir reikia turėt krovimo stotele
- Nes per brangūs 80% žmonių ir neidealiai išvystyta infrastruktūra
- Nes pragyvenimo lygis nera didelis
- Nes tai yra nauja, tai kas yra nauja, gazdina žmones savo nežinomybe
- Brangu