Elektromobiliai

Esu Lukas Kliučinskas antro kurso studentas,rengiu apklausa skirta sužinoti,ka žmonės mano ir žino apie elektrines transporto priemones.

Rezultatai yra viešai prieinami

Kokia jūsų lytis?

Koks jūsų amžius?

Ar turite vairuotojo pažymėjimą?

Ar Lietuvoje pakankamai pateikiama informacijos apie elektromobilius?

Iš kur sužinojote apie elektromobilius?

Ar šiuo metu turite, o gal esate turėjęs elektromobilį?

Kokie jūsų manymu didžiausi elektromobilių pranašumai, lyginant su įprastais automobiliais?

Kaip galvojate, ar elektromobiliai ateityje visiškai pakeis šiuolaikinius automobilius?

Kokį automobilių gamintoją pasirinktumėte, jei pirktumėte nauja elektromobilį ?

Koks Jūsų požiūris į elektromobilius, ar jie Jums priimtini?

Kaip manote ar padidėjęs elektromobilių pirkimas visiškai išstums iš rinkos vidaus degimo variklius?

Kaip manote, kodėl Lietuvoje ši transporto priemonė nėra populiari?

Įvertinkite kaip šie veiksniai, jus paskatintų pereiti prie elektromobilių ?

Neturi įtakosMažai įtakojaPaskatintųStipriai paskatintųGalvočiau, kaip greičiau pereiti prie elektromobilį
Patobulėjusios technologijos gamyboje
Valstybės parama
Augančios kuro kainos
Infastruktūros pagerinimas elektromobiliams
įkrovimo greitis
Nuvažiuojamas atstumas
Didesnė elektomobiliu įvairovė
Naujų mokeščių įvedimas taršiems automobiliams
Privilegijos netaršiems automobiliams
Klimato kaita

Kaip dažnai eisme matote šių markių elektromobilius?

Nesu mates Retai pastebiu Karta į savaitę Kiekvieną dieną po kelias Labai dažnai matau
BMW
AUDI
TESLA
TOYOTA
HYUNDAY
KIA

Skalėje nuo „visiškai nesutinku“ iki „visiškai sutinku“ įvertinkite teiginius, apibūdinančius Jūsų mąstymą, emocijas bei vertinimus, susijusius su elektromobiliais. Prašau, nuomonę išreikšti apie kiekvieną teiginį

Visiškai nesutinku NesutinkuNei sutinku, nei nesutinku SutinkuVisiškai sutinku
Mano suvokimas aplinkosaugos klausimais sutampa su elektromobilių eksploatavimo savybėmis
Mano įsitikinimai sumanaus vartojimo (ekonomija, ekologija ir kt.) klausimais dera su elektromobilių teikiamomis naudomis
Elektromobilių kuriamas socialinis įvaizdis atitinka mano identitetą
Manau, kad aplinkinių nuomone, elektromobilio pasirinkimas tiktų mano asmenybei
Manau, kad elektromobilis man būtų tinkama transporto priemonė
Aplinkiniai žmonės (šeimos nariai, draugai ir kt.) mane gerbia dėl teigiamo požiūrio į elektromobilius
Dažnai sulaukiu teigiamo aplinkinių vertinimo dėl domėjimosi elektromobiliais
Laikau save elektromobilių gerbėja (-u)
Jaučiuosi svarbi (-us) dalyvaudama (-as) diskusijose susijusiose su elektromobiliais
Manau, kad mano nuomonė apie elektromobilius, kitiems yra vertinga
Išgirdusi (-ęs), jog aplinkiniai giria elektromobilių naudą, priimu tai kaip komplimentą
Nusivilčiau, jei elektromobiliai būtų pašalinti iš rinkos
Džiaugiuosi išgirdusi (-ęs), jog daugėja elektromobilių vairuotojų
Jaučiuosi laiminga (-as) bendraudama (-as) su elektromobilių savininkais ar bendraminčiais