Elektromobiliai

Kaip manote, kodėl Lietuvoje ši transporto priemonė nėra populiari?

  1. Nežinau
  2. Del brangumo
  3. Neišplėtrota infro struktūra.
  4. Nes niekas neturi € ant elektriniu masinu
  5. Pas Litovcus nėra šaibų
  6. Nes kolkas elektromobiliai yra pakankamai brangūs ir reikia turėt krovimo stotele
  7. Nes per brangūs 80% žmonių ir neidealiai išvystyta infrastruktūra
  8. Nes pragyvenimo lygis nera didelis
  9. Nes tai yra nauja, tai kas yra nauja, gazdina žmones savo nežinomybe
  10. Brangu