Dviračių/paspirtukų saugojimo stotelės Kaune

Kada jaučiatės nesaugiai palikdami dviračus/paspirtukus dabartinėse dviračių saugojimo vietose?

  1. Prie parduotuvės
  2. beveik visada, nes nelabai yea tokiu vietu
  3. visada
  4. Visada
  5. Jaučiuosi saugiai
  6. Atokesnėse vietose
  7. Tokių vietų nežinau arba jos ten, kur man nereikia, taigi laikau saugiau namie
  8. visada
  9. Kai saugojimo vieta yra pavojingam rajone arba kai užrakinimo mechanizmas yra nesudėtingas
  10. Niekada, neturiu dviračio/paspirtuko