Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Itin neigiama. Susidaro įspūdis, kad universitetas siekia pasipelnyti iš bet kokios susidariusios galimybės, neatsižvelgiant į situaciją. Studijų susistabdymas nėra lengvas sprendimas, dažnai jis būna priimtas dėl sunkių finansinių aplinkybių, tuo tarpu universitetas yra pasirengęs tas finansines aplinkybes dar labiau pasunkinti įvesdamas nemažą mokestį. Manau, pirmiausia universitetas turėtų stengtis padėti studentui, o ne ji bausti ir versdamas įsipainioti į dar didesnių finansinių įsipareigojimų liūną.
  2. neigiama
  3. Būtų labai puikus dalykas, nes ne visi turi galimybę susimokėti studijas
  4. Manau, kad universiteto siekis dar daugiau uždirbti iš studentų ,,nepridės" universitetui pliusų. Jeigu mokantis už studijas studentas sustabdo studijas dėl iškilusių finansinių sunkumų ar logiška iš jo reikalauti papildomų 75 Eur? Studijų kainos tikrai nėra mažos, todėl, manau, kad studentų atžvilgiu planuojami mokesčių tvarkų pakeitimai nėra teisingi. (Gal geriau investuokime į studijų kokybę? Bus mažiau norinčių jas mesti ar prisistabdyti.).
  5. Nuomonė matyti iš anketos atsakymų į pateiktus klausimus.
  6. Nesuprantu, kaip galima už studijų stabdyma imti administracinį mokestį. Tuo labiau tokia suma..
  7. neigiama
  8. Užtenka to, kad ir taip dauguma studijuojančių MRU moka už studijas, dauguma tuos pinigus sunkiai uždirba, ne visų tėvai yra turtingi, kad galėtų sumokėti už studijas, o čia dar kažkokie mokesčių įvedimai....atsipeikėkite ir turėkit bent kažkiek žmogiškumo.
  9. Studijų kaina ir taip didelė, todėl ne kiekvienas gali įgyti aukštąjį mokslą, nederėtų jos "papildyti" dar papildomais mokesčiais.
  10. Kas iš to?