Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Jau taip studentai daug sumoka uz studijas, todel jiems turetu buti suteikta galimybe stabdyti ir pratesti studijas nemokamai.
  2. Studijų stabdymo administravimo mokestis galėtų būti prevencine priemone studijų stabdymui be rimtos priežasties, tačiau nepritarčiau, kad šis mokestis būtų didesnis nei 28 eu. Studijų prasitęsimo apmokestinimui nepritarčiau.
  3. Papildomas mokesčių rinkimas. Ir taip daug pinigų atiduodam studijoms.
  4. Aš manau, kad tokie pakeitimai, kaip mokesčio įvedimas, yra visiškai nereikalingi, juk studentas ir taip sumoka nemažus pinigus už studijus.
  5. Manau, kad tai dar vienas mokestis "už orą". Jau dabar teko susidurti su neteisybe, kai norėdamas grįžti po studijų susistabdymo, sužinojau, kad privalau susimokėti už skolų perlaikymą, kai turėjau teisę į nemokamą perlaikymą anksčiau. Ar tai yra teisinga?
  6. visiškas absurdas. greitai už orą reikės mokėt.
  7. Aš manau, kad papildomų mokesčių nereikia, nes dideli mokesčiai yra sumokami už studijas ir skolų perlaikymo kreditus.
  8. panašu, kad neįmanoma įgyvendinti :)
  9. Tokių pakeitimų svarstymas yra sveikintinas, studijų stabdymo tvarka, mono nuomone, turi būti lanksti. Siūlomas įvesti administravimo mokestis yra teisingas, tik gal suma kiek didoka, kaip už administravimą.
  10. Teigiama.