Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. bloga nuomone
  2. As nepritariu mokesciu ivedimams, Lietuvos zmones ir taip blogai gyvena, o ypac studentai. O ka dar kalbeti apie papildomus mokescius!
  3. Jeigu yra argumentuotas paaiskinimas del kokiu priezasciu yra imamos akademines atostogos (svwikatos problemos, dekretas), jos gali buti imamos tiek metu, kiek reikia.
  4. Manu, kad studijos galėtų būti stabdomos ir pratęsiamos laisvesne tvarka, tačiau papildomų mokesčių neturėtų būti.
  5. Nesutinku,studentai ir taip brangiai moka uz skirtuminiu dalyku perlaikyma,nors karta galetu atsizvelgti i studentu poreikius.
  6. Tai nėra būtina
  7. Teigiama
  8. Manau,kad tai įteisinta lupikavo iš studentų forma. Juk žmonės ir taip moka už studijas- kam dar apmokestinti už mokslų susistabdymą? Už ką? Visi suaugę žmonės esa-reikia studijuoji-reikia susistabdai. O 75eu jie nieko neįtakoja-tai tik dar papildomos išlaidos.
  9. ir taip viskas brangiai kainuoja, tai turetu buti studento teise, o ne universiteto teikiama mokama paslauga studentui.
  10. tokia tvarka yra neteisinga, studentai moka uz studijas ir papildomas apmokestinimas uz studiju stabdyma ( bevertis mokestis, siekinat dar daugiau pasipelnyti studentu saskaita) yra neteisingas !!!!!