Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Neigiama. Universitetas brangus, valstybės finansuojamų vietų mažai, kreditai brangūs, tad už kiekvieną skolą reikia mokėti daug.
Neigiama.
Neigiama
Su tokia informacija nesutinku
Ne visi studentai dirba, o jeigu ir įsidarbina, tai tikrai ne aukso kalnus gauna. Tegul universitetas ieško kitų būdų, iš kur gauti pinigų, o ne finansiškai stekenti vargšus studentus ir jų tėvus.
iš visur tik traukiami yra pinigai
Už ką studentai turėtų mokėti... Ir taip universitetas gauna pakankamai pinigų.
Neturėtų būti reikalaujami mokesčiai dėl studijų stabdymo iš studento, tuo labiau iš to, kuris moka už mokslus. Studijų stabdymas gali turėti įvairių priežasčių (ir tų pačių FINANSINIŲ studento atžvilgiu). Pakanka mokesčių iš asmenų, neišlaikiusių egzaminų ar neapgynusių baigiamųjų darbų.
Manau, kad tai neigiamai paveiks studentus, nes dauguma patys moka uz studijas ir tai vos gala su galu suduria, nes studijos nepigios o issilavinima nori gauti ir manau tokius reik skatinti. Manau turi buti atsizvelgta i studento finansine bukle, jei studentas pats moka uz studijas ar ne
Manau studentsi ir taip brangiai moka tiek uz skolu perlaikyma uz kreditus,tiek prasitesiant studijas,galetu butu bent kazkas naudinga studentui mokesciu atzvilgiu.