Dėl studijų ir mokėjimų tvarkų pakeitimų.

Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?

  1. Nepritariu.. per daug susidaro mokesciu..
  2. Studentas prasitęsdamas arba stabdydamas studijas praranda laiką bei, tuo pačiu, ir pinigus, kuriuos potencialiai galėjo užsidirbti jeigu būtų laiku baigęs studijas, taigi mano nuomone yra netikslinga apmokestinti studentą papildomai. Jeigu šis mokestis planuojamas įvesti motyvaciniais tikslais, tai yra klaidinga vien todėl, nes studentas bet kokiu atveju yra motyvuotas baigti studijas laiku. Veiksniai lemiantys studento sprendimą susistabdyti ar pratęsti studijas yra įvairus kiekvienu atskiru atveju, taigi nėra sąžininga neatkreipiant į šias priežastis dėmesio visiems studentams skirti tokio pačio dydžio mokestį. Be to, pats mokesčio dydis neatitinka atliekamo administruojamo darbo krūvį, taigi kokiu pagrindu apskaičiuojami 75 eurų mokesčiai?
  3. Jau ir taip daug studentu mru susimoka uz viskas.
  4. Nuomonė yra neigiama
  5. Manau, kad to nereikėtų, nes ne kiekvienas studentas galės sau tai leisti ir tai gali priversti atsisakyti mokslų.
  6. studijos ir taip nėra pigios, be to ištestinių studijų studentai dirba, jiems reikia derinti darbą su studijomis, ne visada yra galimybė pasiruošti egzaminams ar užbaigti rašyti darbą. Manau, kad dabartinė tvarka yra gera. Gal reikėtų remtis užsienio praktika.
  7. Per didelės kainos už perlaikymus ir t.t.
  8. Neigiama
  9. Šie planuojami mokesčiai tiesiogiai nėra susiję su mokymosi procesu, Todėl šie mokesčiai nelogiški ir įtvirtins blogają nuomonę apie Romerio univestitetą kaip apie UAB'ą.
  10. Manau, kad mokestis už studijų stabdymą arba jų pratesimą gali kai kuriuos studentus priversti pakeisti savo nuomonę dėl studijų stabdymo ar pratesimo. Galbūt taip daugiau studentų baigtų studijas laiku.