Kokia Jūsų nuomonė apie planuojamus įvesti studijų ir mokesčių tvarkų pakeitimus Mykolo Romerio universitete?
Manau, kad tvarka turi būti liberalizuojama, bet tai neturėtų tapti pasipelnymo šaltiniu.
Kokie dar mokesčiai? Juk ir taip studijos nemažai kainuoja.
Nepritariu šiai idėjai. Pati esu susidūrusi su šia situacija ir manau tai būtų tik dar papildomas stresas ir nemalonumai studentui. Manau šaunu palikti studentui laisvę apie savo studijas, kada jis nori jas tęsti ir ką su jomis daryti. Nereikia daryti papildomo problemų. Mūsų universitetas tuo ir yra geras, kad čia studentas gali jaustis laisvas ir pats spręsti ką pasirinkti.
Mano nuomone tai dar vienas pinigu pasipelnymo budas.
Mano nuomonė yra tokia: negali ir neturi būti jokio studijų sustabdymo ir studijų pratęsimo administravimo mokesčio. Dėl studijų sustabdymo tvarkos: neturėtų būti ribojamas studijų sustabdymo skaičius, jei tam yra svarbios priežastys
Mokestis turėtų būti mažesnis!!!
Nepritariu
Dažniausiai studentas stabdo studijas ne šiaip paatostogauti, tam yra priežastys ir neretai tai buna susiję su finansais. Tad dar kažkokio apmokestinimo uždėjimas tikrai nėra skatinimas žmogui tobulėti, tęsti studijas.
Manau, studentams tikrai nereiktų įvesti mokęsčio. Pati stabdžiausi apie 3 kartus, nes tokios buvo gyvenimo aplinkybės ir tai padėjo, mano atveju, parašyti labai gerą magistro baigiamąjį darbo, kurio tikrai nebūčiau parašius, jei nebūčiau turėjus galimybės stabdyt ar būtų buvęs toks didelis mokestis.
Netinkami. Studentai susimoka už studijas, tačiau atkreiptinas dėmesys, kad dažniausiai paskutinis semestras skirtas magistrinio darbo rašymui. Tačiau viskas vyksta savarankiškai, o už semestrą yra mokama pilna kaina. Nelogiška. Šiuo atveju, dar papildomai bandoma apmokestinti. Manytina, kad reikia taisyti turimą tvarką pagal studentų pastabas, o ne svarstyti naujus pakeitimus neįsisavinus iki galo senųjų.