Dėl prostitucijos verslo legalizavimo.

Kodėl?

  1. Jei tai būtų legalizuota, išeitų taip, kad pati valstybė tai dar ir skatintų - lyg tai būtų kažkas gero. Geriau skatinti šeimų kūrimą ir pan.
  2. tai amoralu
  3. Manau,kad už,nes kai kurioms merginoms tai yra vienintelis būdas pragyventi,o kai kuriems vyrams tai suteikia didelį malonumą
  4. papildomos pajamos
  5. Prostitucija buvo ir bus, tik būtų įvesta kontrolė, saugomos prostitutės bei surenkama lėšų į biudžetą. Būtina sąlyga: stipri kontrolė ir "išvalytos" nuo prostitučių pakelės.
  6. Nes žmonės turi turėti galimybę užsidirbti taip kaip jiems yra priimtina, kol tai saugu. Be to tai įneštų nemažai lėšų į biudžetą ir ką kalbėti apie LPL plėtros stabdymą.
  7. Prostitucija visada buvo ir bus. Ji niekur nedings. O legalizavus butu imanoma sumazinti ligu skaiciu, nes butu daugiau platinamos apsaugos priemones ir informacija.
  8. nes bus papildomu pajamu i biudzeta
  9. Tuomet prostitucijos veiklą bus galima kontroliuoti ir skaidrinti veiklą.
  10. legalu ar nelegalu,bet prostitucija yra, todel legalizavus, nors butu surenkama mokesciu.