Daug moterų tai daro, tad bent jau į penciją skaičiuotų, nes tuo užsiimančios senatvėje nieko neturi ir tenka mokėti pašalpas.
nelegalei uzsiimancios prostitucija yra baudziamos. o ka joms daryti jei valstybe nesuteikia nei darbu nei padoriu atlyginimu.
nezinau
todel kad tai normalus verslas
Visi turi moketi mokescius
...
ir taip ju daug
Mūsų visuomenė dar nesubrendusi tokiam iššūkiui, be to, tai yra "įdinga" profesija, todėl nereikėtų jos toleruoti ir legalizuoti.
tokia zmogaus prigimtis...
Todėl, kad tai, kas šiuo metu vyksta nelegaliai, vyktų legaliai, būtų daugiau kontrolės ir kiekvienas žinotų savo teises ir atsakomybę. Būtų labiau gerbiamos moterys, kurios tuo užsiima, turėtų daugiau teisių ir būtų labiau apsaugotos nuo savivaliavimo. Net ir kurtizanės turi savo žavesio, o jeigu moteris protinga, tai gali susikurti nemažą kapitalą ir tapti labiau vertinama. Gal retas kuris viešai išreikštų pagarbą tuo užsiimančiai moteriai, bet kartais kurtizanės elgiasi kur kas garbingiau negu tos, kurios paslapčiomis daro ką nors negero ir joms garbės nedarančio.