Dėl prostitucijos verslo legalizavimo.

Kodėl?

  1. Prostitucija visose sferose.
  2. Bus oficialiai mokami mokesčiai.
  3. qqq
  4. Todėl, kad prostitucija yra amoralu ir nenorėčiau, kad kaip Amsterdame visokios kekšės miesto centre stovėtų ant visų kampų išvertusios savo krutis. Be to tai būtų labai blogas pavizdys jaunajai kartai, kuri ir taip degraduoja.
  5. Paslaugų verslas
  6. nes turi moketi mokescius
  7. nes esu faina
  8. geras darbas, lengva, nereik galvot...
  9. Amoralūs veiksmai neturėtų būti legalizuoti
  10. nes tai nesamone