Dėl perėjimo prie "švediško stalo" maitinimo principo mokyklos valgykloje 4t KLASĖ
Nuo kitų metų Rugsėjo 1d. yra noras pereiti prie švediško stalo. Pagal dabartinę viziją viskas atrodytų maždaug taip:
* Meniu keletas patiekalų pasirinkimas. Maždaug tai kas dabar yra talonų meniu.
* Visi , tiek pradinukai, tie vyresnį maistą dedasi patys, tiek kiek nori, tai ką nori.
* Maitinimas vyksta tik pietų metu
* Jeigu toks maitinimo modelis patvirtinamas, keičiasi pertraukų laikai, pertraukos ilginamos.
* Tokių pietų numatoma kaina 3,50€
AR MŪSŲ KLASĖ PRITARIA ŠIAM PASIKEITIMUI TURĖSIME PATEIKTI IKI GRUODŽIO 15d.