Dėl perėjimo prie "švediško stalo" maitinimo principo mokyklos valgykloje 4t KLASĖ
26
Nuo kitų metų Rugsėjo 1d. yra noras pereiti prie švediško stalo. Pagal dabartinę viziją viskas atrodytų maždaug taip:* Meniu keletas patiekalų pasirinkimas. Maždaug tai kas dabar yra talonų meniu.* Visi...