Autorius: drasa

Dėl perėjimo prie "švediško stalo" maitinimo principo mokyklos valgykloje 4t KLASĖ
26
Nuo kitų metų Rugsėjo 1d. yra noras pereiti prie švediško stalo. Pagal dabartinę viziją viskas atrodytų maždaug taip:* Meniu keletas patiekalų pasirinkimas. Maždaug tai kas dabar yra talonų meniu.* Visi...