Dėl perėjimo prie "švediško stalo" maitinimo principo mokyklos valgykloje 4t KLASĖ

Nuo kitų metų Rugsėjo 1d.  yra noras pereiti prie švediško stalo. Pagal dabartinę viziją viskas atrodytų maždaug taip:
* Meniu keletas patiekalų pasirinkimas. Maždaug tai kas dabar yra talonų meniu.
* Visi , tiek pradinukai, tie vyresnį maistą dedasi patys, tiek kiek nori, tai ką nori.
* Maitinimas vyksta tik pietų metu
* Jeigu toks maitinimo modelis patvirtinamas, keičiasi pertraukų laikai, pertraukos ilginamos.
* Tokių pietų numatoma kaina 3,50€
AR MŪSŲ KLASĖ PRITARIA ŠIAM PASIKEITIMUI TURĖSIME PATEIKTI IKI GRUODŽIO 15d.

Dėl perėjimo prie "švediško stalo" maitinimo principo mokyklos valgykloje 4t KLASĖ

Ar pritariate perėjimui prie "švediško stalo" maitinimo principo mokyklos valgykloje nuo kitų metų rugsėjo 1 d.?

Ar jūsų vaikai valgo valgykloje?

Kaip vertinate dabartinę tvarką?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą