Daugiabučių miesto gyvenamųjų kvartalų erdvinės aplinkos tyrimas.

Jei nesijaučiate gerai savo gyvenamoje kvartalo erdvėje, įvardinkite kelis veiksnius, kodėl taip yra?

  1. labai triuksmas is aplinkos, del generatoriu skleidziamu garsu, kaimynu bildesio, ir truksta erdves vaikams
  2. Per daug automobilių. Neišvystyta automobilių parkavimo sistema. Būtų verta pagpagalvoti apie požemines stovėjimo aikšteles.
  3. Nesaugus rajonas, daug benamių, girtuoklių. Didžioji dauguma gyventojų yra kitataučiai, nedraugiški kaimynai (seno amžiaus).
  4. Trūksta mažosios architektūros elementų (ypatingai šiukšliadėžių, bei suoliukų). Taip pat ir apšvietimo sistemą reikėtų tobulinti, tamsiuoju paros metu gan nejauku toliau nuo pagrindinės gatvės.
  5. nėra erdvės pabūti, pabendrauti su kaimynais, pailsėti, didelis triukšmas
  6. Dėl neramių kaimynų, elgetų.
  7. nera suoliuku, arti parduotuviu, zoles
  8. kaciu serimas po balkonais
  9. Truksta infrastukturos visos, iki galo nesutarkyta
  10. kacia