Daugiabučių miesto gyvenamųjų kvartalų erdvinės aplinkos tyrimas.

Jei nesijaučiate gerai savo gyvenamoje kvartalo erdvėje, įvardinkite kelis veiksnius, kodėl taip yra?

  1. .
  2. Prasta daugiabučių išvaizda, mažai patrauklumo
  3. Per didelis žmonių tankumas; netvarkingi, neveiklūs gyventojai; seni pastatai
  4. nesaugu, negatyvi kaimynistė
  5. zemesnes klases kaimynai; alkoholikai ar narkomanai kaimynai; truksta prieziuros paciam namui
  6. Ne, nes viskas aplinkui apleista ir sulaužyta. Kiemas nejaukus, per daug atviras.
  7. Saugumas, mažas parduotuvių kiekis ir jų asortimentas
  8. Trūksta saugumo jausmo, nemažai asocialių bei girtų asmenų, trūksta kai kur apšvietimo. Taip pat trūksta kur atsisėsti.
  9. Nesutvarkyta aplinka, pergrūsta mašinomis, mažai erdvės, baisūs pastatai
  10. Atsibodo keleivių kontrolė