baisu vaikscioti vakarais ,net ir diena
alkoholikai, nes šalia yra nakvinės namai.
Per didelis automobilių srautas. Triukšmas keliamas transporto (ypač motociklų). Benamių problema, juos reiktų vyti iš senamiesčio rajono.
Nėra vietų automobiliams.
Nėra vietų automobiliams.
-
Blogas susisiekimas, parko nebuvimas.
saligatviu bloga bukle ir toli autobusu stotele,labai arti vienas namas prie kito
Per didelis daugiabučių užstatymas ir mažai žalios erdvės
nesijaučiu gerai tik dėl nesutvarkytų žaliųjų plotų ir vedžiojamų šunų šeimininkų, kurie nesusirenka jų augintinių paliktų krūvelių pievose.