Daugiabučių miesto gyvenamųjų kvartalų erdvinės aplinkos tyrimas.

Jei nesijaučiate gerai savo gyvenamoje kvartalo erdvėje, įvardinkite kelis veiksnius, kodėl taip yra?

  1. baisu vaikscioti vakarais ,net ir diena
  2. alkoholikai, nes šalia yra nakvinės namai.
  3. Per didelis automobilių srautas. Triukšmas keliamas transporto (ypač motociklų). Benamių problema, juos reiktų vyti iš senamiesčio rajono.
  4. Nėra vietų automobiliams.
  5. Nėra vietų automobiliams.
  6. -
  7. Blogas susisiekimas, parko nebuvimas.
  8. saligatviu bloga bukle ir toli autobusu stotele,labai arti vienas namas prie kito
  9. Per didelis daugiabučių užstatymas ir mažai žalios erdvės
  10. nesijaučiu gerai tik dėl nesutvarkytų žaliųjų plotų ir vedžiojamų šunų šeimininkų, kurie nesusirenka jų augintinių paliktų krūvelių pievose.