Daugiabučių miesto gyvenamųjų kvartalų erdvinės aplinkos tyrimas.

Jei nesijaučiate gerai savo gyvenamoje kvartalo erdvėje, įvardinkite kelis veiksnius, kodėl taip yra?

  1. Nėra veiklos lauke...trūksta žalių plotų..
  2. Jaunimas girtuokliauja vaiku aikstelese kurios ir taip turi tik krepsini ir smelio deze kabinejasi prie vaiku
  3. Bloga susisiekimo sistema, chaotiška, nesutvarkyta aplinka.
  4. truksta viešųjų erdvių
  5. Trūksta erdvės poilsiui, nėra visiškai saugu.
  6. Aplink vaikšto bomžai, kurie šiukšlina, jie kelia nemalonias emocijas savo kvapais, higiena. Ypač tada, kai visi lankosi toje pačioje parduotuvėje, joje taip pat neapsakoma smarvė nuo jų. Narkomanus minėjau? Išmėtytos adatos, įtartinų vaikiinų ir merginų stoviniavimas šalia namų. Pastoviai apteršta aplinka.
  7. Pavojingas kvartalas
  8. del nesutvarkytos aplinkos
  9. Jaučiuosi gerai
  10. Jaučiuosi gerai