Daugiabučių miesto gyvenamųjų kvartalų erdvinės aplinkos tyrimas.
Jei nesijaučiate gerai savo gyvenamoje kvartalo erdvėje, įvardinkite kelis veiksnius, kodėl taip yra?
Jaučiuosi gerai
jaučiuosi gerai ir saugiai, bet vistiek trūksta, kad būtų erdvė sutvarkyta, kad būtų, kur lauke paskaityti knygą, ar pabendrauti, t.y atrasti ryšį su kaimynais
man yra neįdomu
Gerai nesijaučiu, nes aplinka nepritaikyta žmogaus poreikiams: šiukšlės, triukšmas, daugybė automobiliųant šaligatvių ir žalios vejos...
problema su mašinų stovėjimo aikštelėmis. Mažai vietos ir nesutvarkytos. Prasti keliai ir šaligatviai.
nesijaučiu saugiai, nėra, kur būti lauke, visa infrastruktūra yra atgyvenusi
jaučiuosi gerai, tačiau trūksta vietos rekreacijai