Daugiabučių miesto gyvenamųjų kvartalų erdvinės aplinkos tyrimas.

Jei nesijaučiate gerai savo gyvenamoje kvartalo erdvėje, įvardinkite kelis veiksnius, kodėl taip yra?

  1. :)
  2. betono džiunglės
  3. -
  4. Jaučiuosi gerai.
  5. Triukšmas ir uždaros erdvės trūkumas. Lyginant su gyvenimu Vilniaus senamiestyje tai gyvenimas Klaipėdoje nepalyginamai triukšmingesnis (vilnius turi uždarus bromus).
  6. jaučiuosi saugaiai
  7. gyvenamojoje aplinkoje nieko nėra. labiausiai trūksta sporto įrenginių, aikštelių, kad greta esančios mokyklos stadionas būtų labiau integruotas į kvartalą. Šiukliadėžių ir suoliukų taip pat labai trūksta.
  8. -
  9. Labiausiai nesijaučiu gerai dėl saugumo, nes vakarais nėra saugu, taip pat kliūna blogi šaligatviai ir nesutvrkyta aplinka.
  10. Jaučiuosi ganėtinai gerai, nes saugus rajonas, bet norėtųsi daugoiau tvarkos. Šaligatviai, parkai, šiukšlių dėžės, keliai.