Dėl to kad nera suinteresuoti,nėra motyvuojami.
Nemotyvuojamas darbuotojas, neskatinamas, todel ir dirba neefektyviai.
Tingi, galvoja kam stengtis jei darbo uzmokestis yra mazas
Nezinau
tyngi
Neturi pakankamai motyvacijos
Nera meiles darbui.
nepatinka darbas
nes nėra jokios motyvacijos
mazas atlyginimas