DARBUOTOJŲ MOTYVACIJOS DIDINIMAS AB "NMF"

18. Jūsų nuomone, kodėl kai kurie darbuotojai dirba neefektyviai?

  1. uzmokestis
  2. Nes trūksta motyvacijos. Laikui bėgant darbuotojas turi tobulėti, išmokti naujų dalykų, nes jei to nebus, po kurio laiko darbuotojas nebedirbs efektyviai.
  3. -
  4. Taip
  5. 1.ju mastymas prasilenkia su imones tikslais. 2. prarade vilti buti ivertinti/paskatinti ir tarkim didele demesio dali skiria naujo darbo paieskom, del to dabartinis darbas nera prioritetas. 3. negyvena zmones vien tik darbu, nesistengia atlikti darbu iki galo ir neatideliojant, o tik atsedi darbo valandas, del to galbut svarbus dalykai nukeliami i kita ar dar kita diena, tai gali itakoti imones apyvarta. 3. spaudimas, didelis darbo kruvis, didejantis nuovargis ir pripratimas del kylanciu nuolatiniu problemu, nebeitakoja zmogaus pastangu, nes susidariusi nuomone kad vis tiek visada bus blogai nebera pas zmogu pastangu ir kitokiu minciu. tiesiog nuteikia pesimistiskai aplinka, aplinkybes.
  6. trūksta motyvacijos už pastangas. žmogus stengiasi, o jo neįvertina
  7. Nepakankamai ir nelaiku įvertinamos darbuotojų pastangos įmonės labui.
  8. Nes yra tinginiai
  9. Netenkina atlygis.
  10. Nes neturi, tam tikros kompetencijos.