Bėgimas į dangoraižį Europa

Ką reikėtų tobulinti?

  1. Sportininkų ir mėgejų atskyrimas gal dar galimas iki 35 metų, bet reikėtų aiškiai apibrėžti sportininkų kategoriją. Nemanau kad ir visi profesionalūs sportininkai(pvz. V. Alekna, R. Vyšniauskas ar R. Šiškauskas) gali varžytis toje pačioje grupėje. Vyresni kaip 35 metų dalyviai visuose sporto renginiuse jau yra veteranai ir juos priskirti prie sportininkų galima tik jiems patiems prašant.
  2. laiptines vedinima
  3. dalyviu ir ju seimos nariu uzimtumas, atrodo, taip buvo pirmais metais, kai vyko begimas, kai buvo zaidimuku su prizais
  4. Daugiau atrakciju Daugiau info ziurovams
  5. buvo tamsu ir truko oro laiptyneje.
  6. Buvo ilga eilė registravimuisi. Buvo žiauriai šalta, o jei dar lietus, būčiau spjovęs ir nebėgęs, nes atšalusiam, kai iki starto 20 min ir dar persirengti reikia, ne kas. Bėgu jau 5 kartą, žinau, kad pirma reikia medicininę pažymą gauti. O jei pirmą kartą - jokios info nėra. Atstovėjęs tokią eilę, nebestovėčiau. Pagrindiniai trūkumai tokie. Aj, dar jei būtų lietus, tai pagelbėtų skėtis ilgas, kad bent jau po skėčiu eilėje stovėti.
  7. Galbūt programą - gal reikėtų kokios bendros mankštos apšilimui(kad kas nors ją vestų), gal šmaikštesnių vedėjų, atlikėjų :)
  8. Nepatiko rezultatas :D Nepatiko daug kartu per didelis garsas kai kalbejo renginio vedejas. Nepatiko kad nebuvo kur pasideti daiktu. Nepatiko kad palapine pries pat starta buvo atvira ir neapsaugojo nuo vejo kuris susalde raumenis del ko ir buvo gana sunku begti. Noretusi vandens kaikuriuose aukstuose. Nebuvo kur normaliai persirengti.
  9. Maciau daug megeju- sportininku. Reiketu pagalvoti, kaip atskirti tikrus megejus nuo sportininku.
  10. Tas dalyvių skirstymas į mėgėjus ir profesionalus gal ir yra diskutuotinas. Bet gi čia ir sportas - specifinis. Jeigu šachmatų Lietuvos čempionas ateis į šias varžybas, vargu ar kažką laimės. O juk pagal kriterijus - sportininkas. Organizacija gera ir tiksliai veikianti. gal kur nors ant 5, 10, 15, 20 , 25 aukštų durų būtų galima didesnius numerius užklijuoti - kylant aukštyn kartais tų skaičiukų ant aukštų durelių nebepastebi. Tačiau tai smulkmena.